Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ve haşerelerin yol açtığı sağlık sorunlarından korunmanız için profesyonel ekiplerle hizmet veren firmamızın Sultangazi Zübeydehanım Mahallesi böcek ilaçlama servisi, bakanlık yönergeleri doğrultusunda en güvenilir ilaçlama çözümlerini sunuyor. Sultangazi geneline hizmet veren şirketimiz uzmanlığıyla böcek ilaçlama firmaları arasında lider konuma sahiptir ve profesyonel ilaçlama uygulamalarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firmamızın böcek ilaçlama servisleri eğitimli elemanlardan oluşmakta ve Sultangazi genelindeki tüm ilaçlamalarda Dünya Sağlık Örgütü onaylı ürünler kullanmaktayız. Ekibimizin Zübeydehanım merkezli olarak Malkoçoğlu, Yayla, 50. Yıl, 75. Yıl, Eski Habibler, İsmetpaşa ve diğer tüm semtlere sunduğu hizmetlerden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Kesin Çözüm

Haşere ilaçlama şirketleri arasında kaliteli hizmet sunma ve güvenilir ilaçlama uygulamalarına imza atma anlayışıyla farklı bir yere sahip olan firmamız, haşere ve böcekler için en modern ilaçlama uygulamalarını geliştirmektedir. Türe, insan etkileşimi ve ortam özelliklerine göre sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini en etkili şekilde kullanmaktayız. Ekibimizde deneyimsiz, acemice uygulamalar yaparak yarardan çok zararı dokunan amatörler değil; hepsi böcek ve ilaç kullanımı üzerine eğitimden geçmiş sertifikalı ve uygulama konusunda tecrübe sahibi profesyonel elemanlar görev almaktadır.

Kimyasal içeriği bilinmeyen ilaçları gelişigüzel bir şekilde evlerinize ve iş yerlerinize uygulamayan firmamız, sadece bakanlık izinlerine sahip olan en güvenilir ürünleri kullanılır. İlaçlamada kullandığımız ürünlerin insan ve çevre üzerindeki gerek kısa gerek uzun vadeli etkileri Dünya Sağlık Örgütü tarafından araştırılmış ve bilimsel incelemelerden sonra kullanım onayı almıştır. İnsan sağlığını tehdit eden böcek ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne, insanların ilaçlama yapılacak mekandaki yoğunluğuna, çevresel unsurlara göre ekibimiz en kısa sürede etki gösterecek ve en güvenilir ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.

İlçe Geneline Kesintisiz Servis

Zübeydehanım Mahallesi fare ilaçlama servisimiz ilçenin tüm semtlerine sabit servis ücretiyle ve ihtiyacınız olduğu her zaman kesintisiz olarak servis hizmetleri sunmaktadır. Uzun süreli koruma için Bakanlık talimatlarına harfiyen uyarak, periyodik ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz. Haftanın hangi günü olduğuna bakmadan makul bir harcamayla böcek ve haşerelerden kurtulmak için şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Zübeydehanım Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler

Halı böceği, kene, pire, sivrisinek, tespih böceği, yılan, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan tatarcık, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kakalak, Alman hamam böceği, çıyan, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve eşek arısı’dır.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Yunusemre Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir