Yayla ilaçlama

admin | Temmuz 31, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Yayla ilaçlamaEn nitelikli böcek ilaçlaması hizmetleri ile piyasadaki en kurumsal firma olarak senelerden beri sizlere hizmet sunan Yayla ilaçlama firması, en profesyonel uygulamaları ile tüm haşere şikayetlerinizi tamamen yok etmekle kalmıyor, sizlere en uzun süren korumayı da sağlıyor.

Firmamız:

  • İlaçlama firmamızın tüm departmanları işini en iyi şekilde yapan elemanlardan oluşmaktadır.
  • Sağlık Bakanlığı, TSE gibi birimlerden almamız gereken tüm belgelere sahip olarak sektördeki nadir ilaçlama servislerinden biriyiz.
  • Sizler için ziraat mühendislerimizin hazırlamış olduğu ve sık sık kontrolden geçen ilaçlarımızla en modern ve yeni ilaçlama yöntemlerimizi harmanlıyor ve sizlere hizmet veriyoruz.
  • 24 saat hizmet veren iletişim numaralarımız ile müşteri temsilcilerimize her daim ulaşabilirsiniz. Sadece satın almak için değil, merak ettiğiniz her konuyu Yayla ilaçlama servisimize danışabilirsiniz. Özellikle böcekler, ilaçlama yöntemlerimiz, haşere ısırmaları, ekonomik fiyatlarımız gibi pek çok konuda bizden bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama İşlemlerini Uyguladığımız Haşereler

Şikayet ettiğiniz veya ilaçlama yaptırtmak istediğiniz haşere türü ne olursa olsun sizlere en garantili şekilde hizmet vermekteyiz. Özellikle fare türleri, sinek türleri, kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, pire, kene, karınca, salyangoz, kertenkele, kırkayak, çıyan, tespih böceği, halı böceği, güve, kene, tahtakurusu, akar, mayt, mite, uyuz böceği, yaban arısı, yılan, kulağakaçan, kurbağa, çekirge, danaburnu, tatarcık gibi her haşere türünde en etkili ilaçlar ile karşı koymaktayız.

Saydığımız haşereler hangi mekanda olursa olsun hiç fark etmez. Sultangazi ilaçlama firması olarak en küçük noktadan en geniş alana kadar her alanda ilaçlama işlemleri uygulamaktayız. İster park ve bahçe, ister ev ve iş yerleri, ister fabrika, depo, okul, öğrenci yurdu olsun her nokta ilaçlanmaktadır.

İlaçlama firmamıza ulaşmak için çağrı merkezlerimizi kullanabilirsiniz. Her zaman hizmetinize açık olan iletişim numaralarımızın yanı sıra, sitemizde bulunan talep formlarını da doldurabilir, sizi bizlerin aramasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eyüp Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir