Ümraniye Böcek İlaçlama

admin | Haziran 28, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Evimizde ya da iş yerimizde ortamın hijyenik ve bakımlı olması hem kendi sağlığımız açısından hem de konuklarımızın bize bakışı açısından son derece önemlidir. Hijyeni ise ancak ilaçlama yaptırarak sağlamak mümkündür. İlaçlama alanında uzman bir firmaya yaptırılmalıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılacak bir ilaçlama hem tesirli olacak hem de sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır. Paksoy İlaçlama, yılların tecrübesi ile sizlere ilaçlama konusunda haftanın 7 günü 24 saati hizmet sağlamaktadır. İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in her ilçe ve semtine ilaçlama hizmetini götüren Paksoy İlaçlama tek bir telefon ile ilaçlamayı gerçekleştirmektedir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden Ümraniye böcek ilaçlama hizmeti konusunda Paksoy İlaçlama’dan destek almaktadır.

Ümraniye Böcek İlaçlama Servisi

Ümraniye Böcek İlaçlama
Ümraniye Böcek İlaçlama

İlaçlama konusunda tecrübe her şeydir. Eğer tecrübe var ise haşerelerden kurtulmak garantidir. İlaçlama işlemi jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere problemine göre farklılık gösterebilmektedir. Tecrübeli bir ekip hangi uygulamanın yapılacağını bilecektir. Haşereler arasında fare ve hamam böcekleri sıklıkla görülen ve mutfaklarda can sıkan manzaralara sebebiyet veren canlılardandır. Gıda zehirlenmesi gibi olumsuz durumlar bu haşerelerin ortaya bıraktığı yumurta, dışkı ve salgılar ile olmaktadır.

Akrep ve çıyan gibi nemi ve sıcağı seven canlılar ise genellikle sokarak ya da ısırarak insanlara zehir bulaştırmaktadır. Akrepler taş altlarında, ağaç kovuklarında ya da evlerdeki duvar çatlaklarında yaşarlar ve geceleri ortaya çıkarlar. Hiç farkına varmadan sizi sokup zehirleyebilirler. Çıyan zehirlemesi felce neden olurken akrep zehirlemesi ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bit, pire gibi haşereler ise kan emen asalaklardır. Başka yerden aldıkları pis kanları size bulaştırabilir ve ciddi hastalıkların kapısını aralayabilirler.

Haşere türü ne olursa olsun alınacak tedbir ilaçlama olmalıdır. Doğru bir ilaçlama tekniği ile ev ya da iş yerinizde bu canlılardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Paksoy İlaçlama, İzmir ve Kocaeli’de olduğu gibi İstanbul’da da her ilçe ve semte ilaçlama hizmetini götürmektedir. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız Ümraniye böcek ilaçlama servisi bünyesinde Paksoy İlaçlama garantisi ile en kaliteli böcek ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir