Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekiplerle sizlere kesintisiz olarak hizmet verdiğimiz Uğur Mumcu Mahallesi Sultangazi böcek ilaçlama servisimiz, ev işyeri fark etmeden tüm böcek ve haşere türlerinden en ekonomik şekilde kurtulma fırsatı sunuyor. Sultangazi geneline sabit servis ücretiyle, Uğur Mumcu merkezli olarak sunduğumuz servis hizmetimizden; 50. Yıl, 75. Yıl, Eski Habibler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Yayla ve diğeri tüm semtlerde sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz. Böcek ilaçlama firmaları arasında kaliteli hizmet üretme konusundaki başarısıyla özel bir yere sahip olan firmamızın böcek ilaçlama servisleri, insan sağlığına zarar vermeyen en modern uygulamalarla haşereleri yok etmektedir. Deneyimimizle böcek ilaçlama şirketleri arasında senelerdir olduğu gibi, bugün de lider konumumuzu korumakta ve sizlere kesin çözüm sunan ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.

Haşerelere Garantili Çözüm

Böceklerin yaşam döngüleriyle ilgili üremeden beslenmeye kadar gerekli her konuda bilgi sahibi olan ve ayrıca ilaç karışımlarının gerek hazırlanması gerek en güvenilir şekilde uygulanması konusunda kapsamlı eğitim süreçlerinden geçen ekibimiz, sertifikalı ve saha deneyimine sahip profesyoneller oluşmaktadır. Sıvı, kokulu-kokusuz, jel ilaçlama yöntemlerinin hepsini güvenilir şekilde kullanabilecek tecrübedeki ilaçlama servisimiz modern yöntemlerden faydalanarak size hiçbir rahatsızlık vermeden ilaçlama yapmaktadır.

Ev, işyeri, fırın, apartman, site, otel, hastane, okul, depo, lokanta ilaçlama hizmetlerimiz böcek ve haşerelerin insan sağlığını tehdit ettiği her alanda sorundan güvenle kurtulmanızı sağlamaktadır. Sağlığınızı korumayı tüm hizmetlerinin odağına yerleştiren şirketimiz, insanoğluna ve doğaya zararlı kimyasalların kullanmadan ilaçlama yapmaktadır. Bakanlık talimatlarına harfiyen uyarak gerçekleştirilen ilaçlamalarda zararlı etkileri olmadığı yapılan bilimsel araştırmalarla ortaya konmuş, Dünya Sağlık Örgütü tarafından kullanımı onaylanmış ve ülkemizde Sağlık Bakanlığı izniyle uygulanan ürünler kullanıyoruz. Böylece uygulamadan insanlar, evcil hayvanlar ve çevre zarar görmemekte, ilaçlama sadece böcek ve haşerelerin yok edilmesini sağlamaktadır.

Ekonomik Hizmet Anlayışıyla 7/24 Servis

Bütçenizi düşünerek haşerelerden cüzdanınızı yakmayan makul fiyatlarla kurtulmanızı sağlayan haşere ilaçlama servisimiz, Sultangazi’nin tüm mahallelerine 7 gün 24 saat servis vermektedir. Beklemeden sorundan kurtulmak üzere ekibimizden randevu almak, ilaçlama uygulamalarıyla ilgili fiyat teklifi istemek ve aklınıza takılan soruların ilaçlamanın uzmanları tarafından yanıtlanması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Böcek İlaçlama Sultan Uğur Mumcu Mahallesinde En Sık Görülen Haşere Türleri;

Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sivrisinek, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kertenkele, kırkayak karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kulağakaçan

Bir önceki yazımız olan Sultançiftliği Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir