Sultangazi Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 11, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

 

Böcek ilaçlama uygulamaları bilgi ve tecrübe isteyen yöntemlerden oluşmaktadır. Haşereleri etkisiz kılmak için kullanılan ilaçlar kimyasal ürünlerden oluşmaktadır. Bunun için kalitesiz ve bireysel uygulamalardan daima uzak durulmalıdır. Sultangazi Belediyesi böcek ilaçlama, Kaliteli uygulamaları ve ilaçlarıyla haşere türlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeden etkisiz hale dönüştürmektedir.

HER BÖCEK VE FARE TÜRÜ EVE GİRER Mİ?

Haşere ve fare türlerinin tümü insanların yaşam alanlarına ilgi duyarlar. Çünkü yiyecek ihtiyacını insanların bulunduğu ortamlardan kolayca sağlarlar. Evlerimiz yaşam alanlarımızın odak noktasında yer almaktadır. Özellikle evlerin içerisinde yer alan böcek ve fare türleri büyük tehlike oluşturmaktadır.

Evlerimizin havalandırmak için açık bıraktığımız kapı ve pençelerinden kolayca geçiş sağlayan haşereler gizlenerek kendilerine yuva oluşturmaya çalışırlar. Aynı zamanda dışarıdan getirilen eşyalar yoluyla da böcekler evlerimizin içine geçiş sağlayabilirler. Sultangazi Belediyesi böcek ilaçlama ev ve tüm alanların ilaçlamasını başarı ile sağlamaktadır. İlaçlama tekniklerimiz açık ve kapalı tüm mekanlarda uygulanacak şekilde planlanmıştır.

En Çok Görülen Haşere ve Fareler;

kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, tatarcık, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, pamuk faresi, ev faresi

HAŞERELER NASIL ÇOĞALIR?

Haşereler bulundukları bölgelere yumurtalarını bırakarak çoğalırlar. Tek seferde yüzlerce yumurta bırakabilen haşere türleri kısa zaman sonra yeni yavrular ile sayılarını arttıracaklardır. Haşere yumurtaları genellikle eşyaların arasında görülmektedir. Kene, pire, bit gibi haşere türleri ise evcil hayvanların tüyleri arasında sıkça görülmektedir. Çoğalan haşere türlerine karı profesyonel ilaçlama hizmeti almak oldukça önemlidir. Sultangazi Belediyesi böcek ilaçlama haşerelerin çoğalmasına fırsat tanımadan gün boyu uzman ekipleriyle ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir.

İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Buharlama yöntemi
  • Sisleme yöntemi
  • Püskürtme yöntemi
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Belediyesi Sultangazi hizmetlerimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat Müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir