Sultançiftliği Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

En kaliteli ve kısa sürede etki gösteren uygulamalarla her türlü haşere ve böcek sorununa kesin çözüm getiren firmamızın Sultançiftliği Mahallesi böcek ilaçlama servisi, bir telefonla ev ve işyerinizde sağlığınızı tehdit eden haşerelerden kurtulmanız için en güvenilir çözümleri sunuyor. Hizmet kalitemiz ve sektördeki tecrübemizle böcek ilaçlama firmaları için örnek teşkil etmekte, tamamı sertifika sahibi uzmanlardan oluşan böcek ilaçlama servisleri ve deneyimli mühendislerimizle Sultangazi genelinde garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız sektördeki tüm böcek ilaçlama şirketleri için örnek teşkil eden güvenilir ilaçlama uygulamaları geliştirirken sadece bakanlık izinli ilaçlar kullanmaktadır. Sultançiftliği merkezli haşere ilaçlama hizmetlerimizden; Eski Habibler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Yayla, 50. Yıl, 75. Yıl ve ilçenin diğer semtlerinde sabit servis ücretiyle yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Garantili İlaçlama

Kaliteden taviz vermeden haşere ve böceklerin geri dönmemek üzere yok edilmesi için her zaman güvenilir çözümler üreten Sultançiftliği Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, ilaçlama sektöründeki gelişmelerle de yakından ilgilidir. Ev, işyeri, apartman, site, fabrika, okul, hastane, otel, ofis ilaçlama uygulamalarında sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini en kısa sürede tesir gösterecek biçimde kullanmaktayız. Ekiplerimizin kullandığı ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından kapsamlı araştırmalara tabi tutulmuş olup, bilimsel araştırmalar neticesinde insana ve doğaya zarar vermediği tespit edildiği için kullanım onayı almıştır. Bakanlık yönergeleri doğrultusunda ilaçlama yapan ekimiz işinin ehli profesyoneller olarak böcek türleri ve ilaçlama yöntemleri üzerinde eğitimden geçmiş sertifikalı elemanlardır.

İlçe Geneline Kesintisiz Servis Hizmeti Sunuyoruz

Haşere ve böceklerin sebep olabileceği sağlık sorunları çok ciddi olduğu ve bu sorun ertelemeye gelmeyeceği için şirketimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün, 24 saat aralıksız olarak haşere ilaçlama servisi sunmaktadır. Bütçenizi de unutmayan ekibimiz tüm bu güvenilir ve kaliteli hizmetlerden astronomik rakamlar ödemeden, en ekonomik yolla yararlanmanızı sağlamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışından ödün vermeden periyodik ilaçlama hizmetleri de sunmakta, bu sayede ev ve işyerlerinizin haşere tehdidinden sürekli korunmasını sağlamaktayız. Randevu almak için olduğu gibi, ilaçlamanın uzmanına danışmak ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi istemek için de şirketimizi haftanın hangi günü olduğuna bakmadan her zaman arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Sultançiftliği Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Sivrisinek, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, lağım faresi, kırkayak, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Habibler Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir