Sultançiftliği Böcek İlaçlama

admin | Kasım 1, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Sultançiftliği, Sultangazi ilçesinin batısında bulunan bir mahallesidir. İlçe ulaşım konusunda kolaylığı, taramvayın semtten geçişi ile birçok semte kolay ulaşım sağlar. Nüfus yoğunluğunun fazlalığı ile çeşitli kozmopolit bir yapı oluşturmaktadır.

Sultançifliği haşere ilaçlama firmamız yoğun ve kozmopolit yapısı ile öne çıkan semtte haşere ilaçlama konusunda vatandaşlara hizmet sağlamaktadır. Yedi/yirmi dört hizmet koşulunu benimseyen firmamız deneyimli ekibi ve modern yöntemleri ile farkını göstermektedir.

İnsanın nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bölgeler her türlü haşere, böcek ve bazı kemirgen türlerinin bizim yaşam alanlarımıza akın etmelerine neden olur. Doğada yalnız değiliz türlü türlü canlılar yaşamlarını sürdürmekte. Bu canlıların bazıları bizim yaşam alanlarımızda barınabiliyorsa da bazıları ile yan yana yaşamamız adête imkânsıza yakın hale gelmektedir. Böcekler, sürüngenler, zehirli ve yabanıl canlılar çeşitli bakteri ve mikrop yuvalarında yaşamaları sebebiyle insan yaşamına çok ciddi hasar verebilme olanağına sahipler bu yaratıklar ölümcül hastalıklara sebebiyet verebildiği gibi bulaşıcı virüsleri çevrelerine yayarlar. İnsanlık tarihinin en belalı hastalıklarından olan; veba, tifo, sarılık vb. hastalıkların yayılmasına neden olur. Böcekler insanları ısırdıklarında kendi salgılarını yayar ve insan derisinde hasara yol açar. Tüm bu sebepler böceklerden ve haşerelerden bizi uzak tutmaktadır. Yaşam alanlarımızda böceklerden kurtulmak için türlü yöntemler deneriz. Doğal ve bitkisel yöntemlere başvururuz fakat bu çözümler bizi kalıcı sonuçlara itmez. Böceklerden kurtulmak için en iyi yöntem böcek ilaçlama yaptırmaktır. Bulunduğunuz il ve ilçe böcek ilaçlama hizmeti veren deneyimli firmalara ulaşabilir. Böcek sorununuzdan temelli kurtulabilirsiniz. Böcekler ve zararlı canlılar daha çok bahar ve yaz aylarında görünür ve yine bu mevsimlerde sayılarında hızlı bir artış olur, kışın fiziki ve biyolojik koşulları onların gezinmesine engel olur ve genellikle yuvalarına çekilmek zorunda kalırlar. Be nedenle mevsim başlangıçlarında ilaçlamalar yapmakta fayda vardır.

Sultançiftliği pire ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve tüm haşerelerin ilaçlanması konusunda kontrol hizmeti (pest kontrol) vermektedir.  Sultangazi haşere ilaçlama servisimiz ev ilaçlamaları olsun fabrika ilaçlamaları, lokanta, restoran, okul ilaçlamalarında %100 garantili olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sultançiftliği böcek ilaçlama fiyatlarımız alanın metrekaresi ve ilaçlamada kullanılan kimyasalın miktarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Bahçelerde Bulunan Haşereler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir