Pire İlaçlama

admin | Nisan 8, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Zıplayarak hareket etme özelliğine sahip olan pirelerden kurtulmak, zannedildiği kadar kolay değildir. Pire ilaçlama hizmeti veren şirketimizden profesyonel destek alarak, bu parazitleri yaşam alanlarından uzaklaştırmanız mümkündür.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması, püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Püskürtme yöntemi ile uygulanan pire ilacı, bu parazitlerin yuvalarının bulunduğu alanlarda etki sağlamaktadır. Firmamızın uyguladığı ilaçların tümü, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zarar vermemektedir.

Yapı itibari ile küçük olan bu parazitler, yumurtlama yöntemi ile üredikleri için kısa sürede ürerler. O yüzden pire ilaçlama işlemlerinde yumurtalar üzerinde, etki sağlamanın önemi büyüktür.

Bireysel Uygulamanın Faydası Olur mu?

Profesyonel destek almadan, bireysel olarak pire ile mücadele etmek, uygulamalarda hiçbir sonuç veremeyecektir. Çünkü bu parazitler üzerinde uygulanan yöntemler ve kullanılan ilaçlar, yumurtalara etki etmediği sürece başarılı sonuçlar ortaya çıkmaz. Pireler, yumurtalarını her alana rahatça bırakabilmektedir. Bu yüzden, tek başınıza yumurtaların bulunduğu alanları teşhis etmeniz mümkün değildir. Sadece profesyonel kişiler ve bu konuda eğitim ve uzmanlık almış kişiler yuvaları teşhis edebilmektedir.

Ayrıca, dışarıda satılan ilaçlarla pireden kurtulmak mümkün değildir. Bu ilaçlar, kimyasal özellik taşıdıkları için insan sağlığına büyük ölçüde zarar vermektedir.

Profesyonel olarak hizmet veren pire ilaçlama şirketlerinden, doğru yöntemlerle hizmet alarak, yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamanız mümkündür.

Pirelerin Neden Olduğu Zararlar

Kan emerek beslenen parazitler, evcil hayvanlara ve insanlara zarar vermektedir. Kan yolu ile bulaşan hastalıkların yayılmasında, pireler etkin bir rol oynamaktadır. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına engel olmak için pire ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Evcil hayvanlar üzerinde bulunan pirelerin birçok türü bulunmaktadır. Üzerinde bulunduğu ve yer edindiği canlıya göre isimleri ve türleri değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bu parazitlerin, boyutları da aynı değildir. Köpek piresi en büyük türüdür.

Çeşitleri

  • Kedi piresi
  • Köpek piresi
  • Su piresi
  • İnsan piresi
  • Pamuk piresi

Tüm türler üzerinde uygun fiyatlarla pire ilaçlaması yaptırmak için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir