Pendik Böcek İlaçlama

admin | Haziran 20, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere ile mücadelede en etkili çözüm olan ilaçlamayı yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştiren Paksoy İlaçlama İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet götürmektedir. İstanbul’u baştan sona ilaçlayan Paksoy İlaçlama Silivri’den Bağcılar’a, Bakırköy’den Üsküdar’a, Pendik böcek ilaçlama hizmetine kadar aklınıza gelebilecek her yerde ilaçlamayı gerçekleştirmektedir.

Pendik Böcek İlaçlama Servisi

Pendik Böcek İlaçlama
Pendik Böcek İlaçlama

Haşereler gündelik yaşamı oldukça sıkıntıya sokan ve hijyeni ortadan kaldıran tiksindirici olduğu kadar verdiği sağlık sorunları ile de ciddi bir şekilde ele alınması gereken canlılardır. Haşere konusu hafife alındığı takdirde hızlı çoğalabilen bu canlılar karşısında çaresiz kalmak mümkündür. Haşereler dizanteri, tifo, tifüs, verem, cilt hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları gibi pek çok hastalığı yaymaları ile bilinirler. bu hastalıklar özellikle çocuklarda ve yaşlılarda bağışıklık sistemi zayıf kişilerde hızlı bir şekilde etki eder.

İlaçlama türleri kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlamanın yapılacağı haşere sorununa göre değişiklik gösterecektir. Haşerelerin bazıları sokarak ya da ısırarak hastalık bulaştırırken bir kısmı ise dışkı ya da salgı bırakarak dolaylı yoldan hastalık bulaştırmaktadır. Özellikle mutfak ve yemek olan yerleri mesken tutan haşereler buralarda bıraktıkları dışkı ve yumurtalar ile gıda zehirlenmelerine neden oluyorlar.

Bunlarla beraber çocuklarda küçük yaşta bu tip haşerelere maruz kalmak astım gibi ciddi solunum hastalıklarına sebep olabilir. Rutin olarak ilaçlama esasında her ev ve işletme için gereklidir. Sitelerde oturan sakinlerin site içerisinde düzeli olarak ilaçlama yaptırması faydalı olacaktır. Haşereler hiç beklenmeyen bir anda çıkabilir. Haşere sadece sizin değil komşularınızın evinde çıkmış olsa dahi ilaçlama yapılması önemlidir. Çünkü bugün yan komşuda haşere göülüyorsa yarın sizin evinizde de bu haşerelerin görülmesi olasıdır.

Yılların tecrübesi ile Paksoy İlaçlama her türlü haşere sorunun üstesinden profesyonel ilaçlama teknikleri ile üstesinden gelmektedir. Tıpkı Kocaeli ve İzmir’de olduğu gibi İstanbul’da da her ilçe ve semte böcek ilaçlama hizmetini götüren Paksoy İlaçlama Pendik’te de ilaçlama hizmetlerini sürdürmektedir. Pendik böcek ilaçlama hizmeti için Paksoy İlaçlama servisini günün 7 günü 24 saati arayabilir, ilaçlama hizmetinden en hızlı ve garantili şekilde faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenler Kazımkarabekir Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir