Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı açısından büyük risk taşımaktadır. Bu nedenle otel ilaçlamalarının önemi oldukça büyüktür. Paksoy İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ekiplerimiz aracılığıyla profesyonel otel ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Hizmetlerimizden İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtleri faydalanabilmektedir.

Otel İlaçlama Yöntemleri

Otel ilaçlamaları, sürekli aktif olmaları nedeniyle belirli saat aralıkları içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ilaçlama firmaları, otel ilaçlama işlerinde öncelikle ilaçlanacak olan haşere türünü teyit etmekte ve ardından en uygun zaman dilimini belirleyerek uygulamaya geçmektedir.

Otel ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan yöntemlerden biri sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlar, insan sağlığını tehdit etmeyen ve her türlü haşere probleminin çözümünde kullanılmakta olan ilaçlardır. Buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanarak, geniş ve dar her türlü alan ilacın etkisi altında kalmaktadır. Böylelikle kısa sürede oldukça etkili sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Jel ilaçlar da ine otel ilaçlamalarında rahatlıkla uygulamaya alınacak yöntemlerden biridir. Bu ilaçlar, haşere ve böcek türlerinin geçiş bölgelerine uygulanarak, ilaçla temas etmeleri sağlanmaktadır. Bu işlem sırasında ya da sonrasında otelin boşaltılmasına gerek duyulmamaktadır. Çünkü insan sağlığını olumsuz etkilemeyen doğal ilaçlardır. Fare istasyonları da aynı şekilde insan sağlığını tehdit etmeyen ve sadece kemirgen türlerini hedef alan bir ilaçlama yöntemidir. İlacı muhafaza eden aparata rahatlıkla girebilen fareler ilaçla temaslarından kısa bir süre sonra ortamdan uzaklaşmaktadır.

Yöntemlerimiz, insan sağlığını güven altına alan ve zararlı canlıların geride bırakmış oldukları kötü ve kirli havayı da temizlemekte olan yöntemlerdir. Paksoy İlaçlama firması olarak güvenilir ve kaliteli otel ilaçlama hizmetlerimiz ile 7/24 faaliyetteyiz.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatları, Paksoy İlaçlama firması tarafından, ilaçlama uygulanan otelin metrekare cinsinden büyüklüğü, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Firmamızın, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde sağlamakta olduğu güvenilir ve ekonomik otel ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir