Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 14, 2017 | 0 | fare ilaçlama

Sultangazi böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için tüm haşere çeşitlerine karşı olduğu gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Kemirgenler arasında en pis çeşit bu canlıdır. Kuyrukları hariç uzunlukları 15, 25 cm’dir. 200 ve 500 gram arasında değişen ağırlığa sahip bu canlıların ortalama yaşam ömürleri 1 yıldır. Hamileliği 3 hafta süren lağım faresi 1 yılda 2 veya 6 kez doğum yapar. Her doğumunda 8, 9 lağım faresi dünyaya getirir.
Lağım fareleri uyuşturma özelliği olan bir canlıdır. Genellikle geceleri insanlara saldırarak kanına zehir bulaştırır. Buda birçok kalıcı, bulaşıcı ve hatta ölümcül hastalıklara neden olur. 13 mm olan her alandan rahatlıkla geçebildiği gibi 16 metre yükseklikten atlayarak da her yere rahatlıkla ulaşabilir. Genellikle kablo kemirdiği için ortam içinde yangın çıkmasına neden olur. Bunun yanı sıra açıkta bırakılan besinlerin üzerine konaklayarak taşıdığı virüsü bulaştırır. Yaşam alanlarına lağımlardan, binaların çatı ve bodrum katlarından, kömürlüklerden sızar. Bina dışında ise otoparklarda, akarsu kenarlarında, toprak altlarında ve çöp yığınları içinde barınır. Yaşam alanları içine girdiğinde birçok maddi ve manevi soruna yol açan lağım fareleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan lağım faresi ilaçlama uygulaması hizmeti almalısınız.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Sultangazi böcek ilaçlama firması, TSE gereğince test edişmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Uzman ekibin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, farenin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama uygulamasına geçilir. İşlem sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun süre lağım faresi türüne rastlanılmaz.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde lağım faresi sorunu yaşıyorsanız, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan Sultangazi böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farelerden Kurtulmak İçin Çözüm Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir