Hamam Böceği İlaçlama

admin | Nisan 22, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Nemli bölgelerde yuva kuran hamam böceği ile mücadele etmek için şirketimizden hizmet talep edebilirsininiz. Profesyonel yaklaşımlarımız, uzman kadromuz ile Sultangazi hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında il tercihiniziz. Şirketimizden, profesyonel hizmeti düşük fiyatlarla sağlamanız mümkündür.

Hamam Böceğini Zararları Nedir?

Hamam böceğinin zararları pis alanlardan taşıdıkları bakterilerden dokunur. Bakterilerin olduğu alanlarda, insanların hastalıklara karşı geliştirdikleri bağışıklık sistemlerinde düşüş yaşanmaktadır.

Yuvalarından çıkan böcekler, yaşam alanlarımıza girmeleri durumunda birçok alana temas ederler. Bu şekilde bulaşıcı birçok hastalığı bizlere bulaştırabilirler.

Hamam Böceklerinden Bulaşan Hastalıklar

  • Hepatit virüsü
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Verem
  • Veba

Bu haşereler, evlerimizde mutfak tezgâhlarımızın üzerinde gezinmektedirler. Açıkta bulunan besinlerimize saldırabilirler. Bu yüzden gıda zehirlenmesi yaşamamıza da neden olabilirler. Bunun gibi sorunlar yaşamamamız için yapılması gereken, profesyonel kurumlardan destek alınmasıdır. Hamam böceği ile mücadele etmek için uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir.

Çünkü bulunduğunuz alanda, tek bir haşere ile karşılaşmanız durumunda, biliniz ki alanda onlarcası bulunmaktadır. Tek başınıza hepsini teşhis edip, kontrol altın alamazsınız.

Hamam böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Sıvı ilaçlar hamam böceğinden kurtulmak için uygulanırsa, kalıcı sonuç vermeyebilir. Jel ilaçlar, hamam böceğinin türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Şirketimiz tarafından uygulanan hamam böceği ilacı, Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Hamam böceği Nerede Yaşar?

Pis ve nemli alanlar, onların yaşam alanlarıdır. Adını da, yaşam alanlarından almaktadırlar. Tuvaletler, kanalizasyonlar, mutfak, depo, kömürlük gibi alanlar, onların yaşam alanlarıdır. Bu pis alanlardan gelen haşerelerin beraberinde çeşitli hastalıkları da getirmeleri olağan bir durumdur. Bu yüzden kısa sürede kontrol altına alınması gerekilen, zararlı haşere gruplarındandır.

Sultangazi ilçesinde bu işlem, firmamız tarafından uzman personeller eşliğinde yapılmaktadır. Uzmanlarımız, bu haşerenin bütün türlerini kontrol altına almaktadır. İlçenin bütün semtlerinde uzman personellerimiz, aralıksız hizmet vermektedir.

Cebeci, Sultançiftliği, Zubeydehanım semtlerinde, en güvenilir hamam böceği ilaçlama işlemleri tarafımızca 7/24 sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Fare İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir