Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllardır süren ilaçlama uygulamalarımız daima kaliteli hizmetin en doğru adresi olmayı başarmıştır. Sultangazi böcek ilaçlama servisimiz tüm mahallelere uygun ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlamaktadır. Uzman ilaçlama personellerimiz firmamız tarafından gerekli ilaçlama eğitimlerine tabi tutulmuş sertifika sahibi kişilerdir. İlaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup daima güvenli hizmetin kapılarını müşterilerine açmaktadır.

Tüm Haşere ve Fare Türleri Üzerinde Kontrol Sağlayan İlaçlama Hizmeti

İlaçlama servislerimiz, sorun olabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı gerekli ilaçlama bilgisine ve hizmetine sahiptir. Kapalı veya açık yaşam sürdüğünüz tüm alanlarda karşınıza çıkacak fare, böcek ve haşere türleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

Garanti sağlayan ilaçlama uygulamalarımız aynı zamanda ilaçlama yapılan alanları, insan sağlığını ve doğayı daima korumaktadır. Kullanılan haşere ve fare ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ürünlerden oluşmaktadır. Güvenli hizmetimiz ve güler yüzlü personellerimiz müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktadır.

İlaçlama ekipmanlarımız her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek oluşturulmaktadır. Böylelikle kısa zamanda haşerelere etki gösterecek teknikleri kullanmaktayız. Haşerelerin yuva oluşturduğu en zor alanlara ulaşan ilaçlama tekniklerimiz haşere yuvalarını etkisiz kılarak kalıcı sonuçlara varmaktadır.

Kesintisiz İlaçlama Hizmeti

Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede değerlendirmek firmamız için önemli bir değerdir. Bu nedenle hizmetlerimiz 7 gün 24 saat sürmekte olup müşterilerimize ulaşmaktadır. Dilediğiniz zamanlar içerisinde Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sultangazi böcek ilaçlama, haşereleri etrafınızdan uzak tutarak sağlıklı, güvenli ve huzur dolu ortamlar oluşturmaktadır.

Description: Sultangazi böcek ilaçlama, sağlamış olduğu profesyonel hizmetle tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılmaktadır.