Eyüp Böcek İlaçlama

admin | Haziran 2, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Firmamızın İstanbul’un her yerine servisleri bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın, Eyüp böcek ilaçlama hizmetleri de bulunmaktadır. Kaliteli ekipmanlarla uyguladığımız, güvenli yöntemlerimizle halk sağlığını koruyoruz. Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Kemerburgaz, Rami ve Yeşilpınar semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz.

Eyüp böcek ilaçlama servislerimiz, sıvı, kokusuz, katı, kokulu, katı ve jel ilaçlarla uygulama yapmaktadır. Servislerimiz tarafından yapılan uygulamalar, açık ve kapalı alanların hepsinde kalıcılık sağlamaktadır. Ancak kalıcı sonuçlar almak adına, bazı alanlarda periyodik hizmet almak gerekebilmektedir.

Periyodik İlaçlama Hizmetleri

Halk sağlığının ön planda olduğu alanlarda, sağlığı riske atmamak adına periyodik hizmet almak gerekebilmektedir. Periyodik olarak alınan hizmetlerle, böceklerin alanda yuva yapması kesin olarak engellenmektedir. Eyüp böcek ilaçlama servislerimiz, çoğunlukla cafe, restoran, fırın, hastane, pastane, sağlık ocağı, otel, pansiyon gibi alanlarda periyodik uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve Ekonomik Hizmetler

Şirketimiz, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir şirkettir. Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle uygulama yapmaktadır. Böcek ilaçlama Eyüp ilçesinde, uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Uzmanlarımız, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülmüş olan eğitimlerin tümünden geçmiş, yetkin kişilerdir. Çözüm odaklı hizmetlerindeki bütüncül yaklaşımlarıyla, çeşitli fare ve haşere ile mücadele etmektedir. Uygulamaların hepsi, başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Fiyatlarımızla da, daima sektörü en iyisi olmaktayız. Halkın bütçesini sarmadan, sağlıklı koşullarda yaşamasına yardımcı olmaktayız.

Ekonomik Olarak İlaçladığımız Zararlı Canlılar

kalorifer böceği, eşek arısı, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, bit, teşbih böceği, akar, sinek, kertenkele, kör fare, kulağakaçan böceği, tatarcık, salyangoz, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, halı böceği, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, tahtakurusu, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, hamam böceği ve pamuk faresi.

İlaçlama Yapılan Eyüp Mahalleleri

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir