Ev İlaçlama

admin | Nisan 29, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böceklerin yuva yaptığı ve insanlara en çok zarar verdiği alanlardan biri de evlerdir. Ev ilaçlama işlemleri, şirketimiz tarafından ekonomik ve güvenilir yollarla yapılmaktadır. Haşere ile mücadele ederken, sağlığınızı tehlikeye atacak yaklaşımlarda bulunmamaktayız.

Ev ilaçlama işlemleri nasıl yapılır?

Farklı teknik ve yöntemlerle böcek ilaçlama işlemi yapan personellerimiz, böceklerin türlerine göre yöntemlerini ayarlamaktadır. Evlerimizde farklı türlerde böcek ve fare çeşitleri yuva yapabilmektedir. Her ilaç, zararlılar üzerinde etkili değildir. Zararlı canlıların üzerinde etki sağlayacak olan ilaç, işlem sırasında personellerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Villa, konut, fabrika, apartman ilaçlama hizmeti de veren personellerimiz garantili yöntemlerle ilaçlama yapmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama

Etkili İlaçlarla Kontrol Altına Aldığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, tahtakurusu, sinek, kör fare, mite, lağım faresi, Alman hamam böceği, teşbih böceği, uyuz böceği, akar, tatarcık, fındık faresi, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, karafatma, mayt, Amerikan hamam böceği, örümcek, hamam böceği, kertenkele, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, bit, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı, tahtakurdu, sivrisinek, yılan, halı böceği, çatı faresi, güve, çekirge, kırkayak, pamuk faresi.

Ev ilaçlama işlemlerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla şirketimiz tarafından güvenli yollarla sağlanmaktadır.

Böcekler Evimize Nasıl Girerler?

Haşereler ve fareler, evimize çeşitli yollarla geçiş sağlarlar. Özellikle evlerde hayvan besliyorsak haşerelerin yuva yapması, olası bir durumdur. Kendilerine kolayca besin bulabilen haşereler ve fareler, açık camlardan, kapılardan, dışarıdan satın alınan eşyalar üzerinden, çatlak duvarların arasından ve daha birçok yoldan evlerimize geçiş sağlayabilirler.

Tarafımızca sağlanan ekonomik ev ilaçlama hizmetleri, Sultangazi ilçesinin tüm semtlerinde gerçekleştirilmektedir.

Paranızı ve sağlığınızı her firmaya teslim etmeyin. Profesyonel destek için bizi arayın.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir