Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Mart 30, 2019 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt böcek ilaçlama firması fare, haşere gibi insan sağlığı açısından zararlı olan her tür organizmanın yaşam alanlarınızdan uzaklaştırılarak dezenfeksiyonunu sağlar. Tüm ilaçlamalarımız garantili olup insan sağlığı açısından son derece dikkatli ve özenli bir şekilde uygulanır. Esenyurt haşere ilaçlama firması İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin tüm ilçe ve mahallelerinde 7/24 kesintisiz ilaçlamalar yapar. İlçemiz sınırları içinde bit, kene, pire, tahtakurusu, tahta kurdu, Alman hamam böceği, Doğu hamam böceği, Amerikan hamam böceği, fare, çıyan, kertenkele, sivrisinek, karasinek, örümcek, yılan gibi her tür zararlı organizmanın ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.

Esenyurt haşere ilaçlama firması 20 yılı aşkın bir zamandır ilçede garantili ilaçlama hizmetleri vermektedir. Firmamız her tip zararlı için farklı ilaçlama uygulamaktadır. Bu ilaçlamalar üç tipte yapılmaktadır: Sıvı ilaçlama, fare istasyonları ve jel ilaçlama uygulamalarıdır. Sıvı ilaçlama püskürtülerek ya da sisleme tekniği dediğimiz bir yöntemle yapılmaktadır. Her iki yöntem de haşere ve böcekler için yapılır. Ancak ilaçlama uygulamalarını belirleyen ilaçlama yapılacak ortamın özelliğidir. Açık mekanda yapılacak ilaçlamalar için genelde püskürtme yöntemi ile sıvı ilaçlama yapılır. Kapalı ortamlarda ve minik haşerelerin olduğu ortamlarda ise çoğunlukla sisleme yöntemi uygulanır. Haşere ilaçlamaları Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak bu şekildedir. Uygulamalarımız %100 garantilidir. Ve insan sağlığını tehdit edici hiçbir kimyasal içermez.

Jel İlaçlama yöntemlerimiz ise daha büyük haşere ve böcekler için uygulanan kokusuz ve etkili bir ilaçlama yöntemidir. Esenyurt ilaçlama servisleri tüm Esenyurt’ta uygun fare ilaçlama fiyatları ile ilaçlama hizmeti vermektedir. Fare ilaçlamalarımız farenin türü ve nasıl bir ortamda bulunduğuna göre değişmektedir. Fare istasyonları, fare buğdayları ve fare tozları gibi farklı yöntemlerle fındık faresi, lağım faresi, ev faresi, tarla faresi ve çatı faresi gibi kemirgenler etkisiz hale getirilmektedir.

Esenyurt böcek ilaçlama fiyatları oldukça ekonomiktir. Böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayın.

Esenyurt haşere ilaçlama %100 kalıcı ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı yetki belgeleri, TSE garantili ilaçları ve profesyonel ilaçlama ekipleri ile tüm ilçe halkına ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir