Sultangazi Esentepe Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Kısa sürede etki göstererek, her böcek ve haşere türünden kolayca kurtulmanızı sağlayan ilaçlamalar yapan firmamızın Sultangazi Esentepe Mahallesi böcek ilaçlama servisi Sultangazi’nin her yerinde. %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız ve yılların deneyimiyle böcek ilaçlama firmaları arasında her zaman lider olan şirketimiz, sertifikalı profesyonellerden oluşan ekipleriyle böcek ve haşere sorununa en modern uygulamalarla çözüm getirmektedir. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarını haşere türüne göre en etkili olacak tekniklerle kullanmaktadır. Güvenilir ilaçlama uygulamalarının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da böcek ilaçlama şirketleri arasında özel bir yere sahip olan firmamız; Esentepe, 50. Yıl, 75. Yıl, Eski Habibler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Yayla ve diğer tüm semtlere servis hizmeti vermektedir.

Yüksek Tesirli İlaçlamalarla Kesin Çözüm

İnsan sağlığının kısa sürede bozulmasına yol açabilen böcek ve haşerelerle en güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla mücadele eden Esentepe Mahallesi Sultangazi böcek ilaçlama servisimiz, ev ve işyerinizde siz hiçbir rahatsızlık vermeden ilaçlama işlemini çok kısa sürede tamamlar. Ekibimizin ilaçlama ve böcek türleriyle ilgili eğitim almış, sertifikalı uzmanlar oluşması sayesinde ilaçlama bakanlık talimatlarına harfiyen uyarak gerçekleştirilir. Böylece haşere ve böcekler sorununa çözüm getirmeye çalışırken insan sağlığına zarar verilmemekte, ilaçlama güvenlik konusunda en küçük risk bile almaksızın en güvenilir şekilde yapılmaktadır.

Şirketimizin Sultangazi geneline sunduğu haşere ilaçlama hizmetleri, kalite ve güvenilirliğiyle böcek sorununa en kısa yoldan çözüm getirir. İlaçlamalarda kullanılan ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı izinlerine sahip olduğu gibi, insan ve çevre üzerindeki etkileri Dünya Sağlık Örgütü tarafından yürütülen bilimsel çalışmalarla incelenmiştir. Ekibimiz tüm hizmetlerinde Dünya Sağlık Örgütü’nün kullanım onayı verdiği ilaçları kullanarak, size ve sevdiklerinize zarar vermeden yalnızca böcekler üzerinde tesir gösteren ilaçlama uygulamalarına imza atmaktadır.

Kesintisiz Hizmet, Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Böcek ve haşerelerle ilgili her ölçekten problemi kısa sürede ve en güvenilir uygulamalarla çözen Sultangazi Esentepe Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, tüm semtlere bütçenizi zorlamadan yararlanabileceğiniz makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Ekibimizden randevu almak, haşerelerle ilgili her konuda danışmak, fiyat teklifi istemek ve tüm sorularınız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Böcek İlaçlama Esentepe Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Sivrisinek, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, kakalak, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, akrep, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak, tahtakurusu, lağım faresi

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir