Esenler böcek ilaçlama

admin | Aralık 29, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenler böcek ilaçlama servisi size, sevdiklerinize ve yaşam alanlarınıza zarar veren tüm haşere çeşitlerine karşı yıllardır profesyonel bir hizmet anlayışıyla mücadele vermektedir. Fare ve böcek ilaçlama uygulamları geçmişten günümüze kadar elzem bir durum haline gelmiştir. Bu uygulama neticesinde şikayetçi olunan alanlarda uzun bir süre herhangi bir haşere çeşidi sorunu kalmayacaktır.

Böcekler doğal yaşam alanlarından çıkıp ev ve iş yerlerinde girdiğinde birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı virüs ve mikrobu, girdiği alanlara salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Aynı zamanda insanların kanını emerek yaşayan haşereler birçok hastalığa da sebebiyet verir. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi bulaşıcı ve ölümcül sonuçlar doğuran hastalıklardır.

Kişisel alanlarınız içine girdğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek türleri başlıca şu şekildedir; Birlik, Çifte Havuzlar, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruçreis, Tuna, Turgut Reis ve Yavuz Selim mahalleleridir. Alanında uzman ilaçlama ekkibinin ilaçlama yapılacak olan alan büyüklüğünü ve böcek çeşidinin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir.

Yaşam alanlarınız içinde karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından yardım almanız gereken böcek ve fare türleri başlıca şunlarıdır;  hamam böceği, bit, kalorifer böceği, akrep, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, karınca, örümcek, halı böceği, pire, kene, tahta kurusu, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir.

Esenler böcek ilaçlama servisi 7/24 gerek müşteri hizmetleri gerekse ilaçlama ekibi ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Fare ve böcek ilaçlama uygulamaları hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde ekonomik ve standart fiyattadır.

İstanbul şişli ilaçlama şirketi de alt bayimizdir.

Bir önceki yazımız olan Fatih Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir