Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Bakanlık yönergelerine uygun şekilde ilaçlama yapan ve ilaçlamalarında yalnızca bakanlık izinleri kullanan firmamızın Cumhuriyet Mahallesi Sultangazi böcek ilaçlama servisi, sizlere haşere ve böceklerden kurtulmanın en güvenilir yolunu sunuyor. Yılların deneyimini profesyonel ilaçlama uygulamalarıyla birleştirerek, böcek ilaçlama firmaları arasında örnek teşkil eden ilaçlama hizmetleri sunan firmamız Sultangazi genelinde sadece bir telefonla sorundan kurtulmanızı sağlıyor. Böcek ilaçlama şirketleri içinde %100 müşteri memnuniyetine ve güvenilir ilaçlama çözümleri sunmaya verdiği önemle lider konuma sahip olan firmamızın Sultangazi Cumhuriyet merkezli hizmetlerinden; 50. Yıl, 75. Yıl, Eski Habibler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Yayla ve diğer tüm semtlerde sabit servis ücretiyle yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Garantili İlaçlama

Sıvı, kokulu-kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleriyle her mekanda, her böcek ve haşere türünün kısa sürede yok edilmesini sağlayan şirketimizin böcek ilaçlama servisleri profesyonel uygulamalarla kalıcı çözüm sunmaktadır. Alanında saha deneyimi olan ve ayrıca böceklerden ilaçlama uygulamalarına kadar birçok konuda eğitimden geçmiş, sertifika sahibi profesyonellerden oluşan servis ekibimiz; ev, işyeri, hastane, okul, otel, depo, atölye, ofis, fabrika, site ve apartman ilaçlama hizmetleriyle haşerelerle her yerde mücadele etmektedir. Ekibimiz yaşam alanı, ticari işletme, kamu alanı fark etmeden tüm ilaçlamalarda bakanlığın ilgili yönergelerine harfiyen uyarak çalışır.

Firmamızın profesyonel ilaçlama uygulamalarında görev alan ekibimiz işinde uzman olduğu gibi, kullanılan ilaçlar da sağlık riskleri açısından hiçbir soru işaretine yer vermeyecek kalitededir. Kullandığımız ilaçlar, bilimsel araştırmalarla insan ve çevre üzerindeki etkileri Dünya Sağlık Örgütü’nce incelenmiş ve tamamı gerekli Sağlık Bakanlığı izinlerine sahip en kaliteli ürünlerdir. Güvenle tercih edebileceğimiz hizmetlerimiz hiçbir rahatsız vermeden kısa sürede tamamlanmakta, ekiplerimiz her zaman haşere ve böceklerden geri dönmemek üzere kurtulmanız için uzun vadeli çözüm arayışındadır.

Bir Telefonla Haşerelerden Kurtulun

Sultangazi geneline haftanın tüm günleri aralıksız olarak ilaçlama servisi veren şirketimiz, bir telefonla ev ve işyerinizdeki tüm böceklerden geri dönmemek üzere kurtulmanız için en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Makul fiyatlı ilaçlama hizmetlerimiz için randevu almak veya sadece profesyonel ekibimize danışmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Sultangazi Cumhuriyet Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Kakalak, sivrisinek, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, fındık faresi, kertenkele, kulağakaçan böceği, tatarcık, Alman hamam böceği, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, kırkayak, sinek, çıyan

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Cebeci Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir