Sultangazi Cebeci Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 15, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Yaşam alanlarından iş yerlerine kadar insanın olduğu her yerde dolaşan böcek ve haşereler, besin kaynaklarını ve içme sularını kirleterek de insan sağlığını tehdit eder. Haşere ve böcek türlerinin insanlara zarar vermeden yok edilmesi için Sultangazi genelinde en kaliteli hizmetleri sunan Sultangazi Cebeci Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, profesyonelliği ve deneyimiyle sizlere bu sorundan en güvenilir yolla kurtulma imkanı sunuyor. Böcek ilaçlama firmaları arasında deneyimiyle öne çıkan ve kesintisiz olarak sunduğu haşere ilaçlama servisleri ile ihtiyacınız olduğu her zaman profesyonel çözümler sunan şirketimiz, ilçe geneline sabit servis ücretiyle hizmet vermektedir. Firmamız böcek ilaçlama şirketleri arasında lider konuma sahiptir ve senelerin deneyimiyle sizlere garantili çözümler sunmaktadır.

Profesyonel İlaçlama Uygulamalarıyla Sonuç Kesin

Cebeci Mahallesi Sultangazi böcek ilaçlama servisimiz böcek ve haşerelerden beklemeden kurtulmanız için haftanın tüm günleri çalışmakta; Cebeci başta olmak üzere 50. Yıl, 75. Yıl, Eski Habibler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Yayla ve tüm diğer semtlere servis vermektedir. Ev, fabrika, depo, ofis, apartman, fırın, otel, hastane, okul ve site gibi alanların tamamında haşerelerle savaşan şirketimiz çözüm içinse en güvenilir ve yeni ilaçlama uygulamalarını kullanır. Ekibimiz aldığı sorumluluğun farkında olan profesyonellerden oluştuğundan, ev iş yeri veya kamu alanı fark etmeden tüm uygulamalarımızı en güvenilir ve talimatnamelere uygun şekilde yapmaktayız.

Firmamız haşere ve böcek türleriyle ilgili her ölçekten problemin kısa sürede aşılmasını sağlayabilmekte; sıvı, kokulu, kokusuz, jel ilaçlama uygulamalarını haşere türü ve çevreye göre en etkili uygulama yöntemleriyle kullanmaktadır. Sağlınızı korumak adına insan ve çevreye zararlı olmadığı Dünya Sağlık Örgütü tarafından araştırılarak onay almış ilaçlarla uygulama yapıyor ve sadece Sağlık Bakanlığı’ndan izni olan ürünleri kullanıyoruz.

Ekonomik ve Kaliteli İlaçlama Hizmetleri

Sultangazi genelinde bir telefonla ve güvenle başvurabileceğiniz haşere ilaçlama hizmetleri sunan şirketimiz, en iyisinden en uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlamaktadır. Hafta sonları da dahil kesintisiz olarak servis hizmeti sunan firmamızı, randevu almanın dışında fiyat istemek veya sadece merak ettiğiniz konularda danışmak için de 7/24 arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Cebeci Mahallesinde En Yaygın Görülen Haşereler;

Bit, hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, kulağakaçan, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kertenkele, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kırkayak, karafatma, mite-akar ve gümüş böceği’dir.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Belediyesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir