Büyükçekmece Böcek İlaçlama

admin | Ocak 27, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler insan hayatı yönünden son derece zararlı canlılardır. Evlere girdiğinde birçok olumsuzluğa neden olur. İnsanlarla teması sonucunda birçok bulaşıcı ve hatta ölümcül hastalıklara da sebebiyet verebilir. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. hastalıklardır. Büyükçekmece böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca; 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Celaliye, Cumhurıyet, Çakmaklı, Dızdarıye, Ekinoba, Fatıh, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaagaç, Kumburgaz, Mimaroba, Mimarsinan, Murat Çeşme, Pınartepe, Sinanoba, Türkoba ve Ulus mahalleleridir.
Büyükçekmece böcek ilaçlama servisi özel ve toplu alanlara giren kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.
Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere ile karşılaştığınızda Büyükçekmece böcek ilaçlama servisimize ulaşarak müşteri hizmetlerinden gerekli adımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İlaçlama uygulamaları İstanbul’un tüm semtlerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Bağcılar Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir