Bayrampaşa Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 7, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere sorunu ile günümüzde gayet gelişmiş ilaç yöntemleri ile başa çıkılabilmektedir. Ancak elbette ilaçlamanın kaliteli olması, ilaçlama yapacak personelin deneyimli olması son derece önemlidir. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de ilaçlama konusunda kendini kanıtlamış olan Paksoy İlaçlama, yılların deneyimi ile ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde gerçekleştirilmektedir. Ancak hangi yöntemin uygulanacağı haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Önemli olan haşere sorununu tamamen ortadan kaldırmaktır. İstanbul kapsamında Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmeti sağlayan Paksoy İlaçlama, burada oturan insanların ev ya da işyerlerini başarılı bir şekilde ilaçlamaktadır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi

Bayrampaşa Böcek İlaçlama
Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Haşereler oldukça çok çeşitte olup hepsinin kendine özgü zararları bulunmaktadır. Fare, hamam böceği gibi haşereler lağım, bodrum gibi yerlerden aldıkları bakteri ve mikropları mutfaklara taşımaktalar. Bu da gıdalarla temas halinde olduklarında gıda zehirlenmelerine yol açtıkları anlamına gelmektedir. Haşerelerin neden olduğu hastalıklar arasında tifo, tifüs, veba, dizanteri, cilt hastalıkları, solunum yolu hastalıkları gibi pek çok hastalık bulunmaktadır. Bu hastalıklar çok tehlikeli olmakla beraber bulaşıcı özelliktedir. Bir evde eğer bir haşere göründüyse mutlaka arkasında daha pek çok haşere vardır. Çünkü haşereler yumurta bırakarak hızlı bir şekilde çoğalırlar ve eğer bir tane bile haşere gözlemlendiyse devamı var anlamındadır. Bu sebeple tek bir haşereyi öldürdüm sorun bitti diye düşünmemek gerekiyor.

Akrep, çıyan ve yılan gibi canlılar sokarak insanları zehirlemektedirler. Sıcak ve nemlşi havayı severler. Akrep taşların altında, ağaç kovuklarında, ev ve işyerlerindeki duvar çatlaklarında yaşar. Soktuğu zaman ölümcül sonuçlar doğurabilir. Çıyan ise soktuğu zaman felç etkisi yapabilen bir canlıdır. Yılan da yine soktuğu takdirde ölümcül neticelere varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Alınacak ilaçlama tedbiri ile bu gibi haşerelerin ortaya çıkması, üremesi gibi sorunlar kalmayacaktır. İlaçlama ev, işyeri, dükkan, mağaza, iş merkezi, alışveriş merkezi, site, apartman, okul, fabrika, bahçe, park alanı ve piknik alanı gibi yerlere başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Siz de haşerelerde sorun yaşıyor ve bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmeti almak adına Paksoy Böcek İlaçlama firması ile irtibata geçin. Haşerelerden en hızlı şekilde kurtulun.

Bir önceki yazımız olan İzmit Fare İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir