Başakşehir Böcek İlaçlama

admin | Kasım 14, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Başakşehir İstanbul’un ilçelerinden biridir. 2008 yılında ilçe olarak ayrılmıştır. Başakşehir ilçe ilaçlama firmamız 7/24 hizmetlerini sunarak deneyimli ekibi ile çevre ilçelere de ulaşmaktadır. Uzun yıllardır süre gelen tecrübesi ile böcek ilaçlama hizmetlerini en modern ve kaliteli şekilde sürdürmektedir.

Böcekler yaz kış, soğuk, kurak iklim fark etmeksizin yaşamlarını sürdürürler. Hayvanlar âleminin en fazla cinsine sahip olan türüdür. Her türlü yaşam alanlarına uygun böcekler bulunmaktadır. Kış aylarında evlerimize giren hamam böceği, Kara Fatmalar vb böceklerle karşılaşırken yaz aylarında sıcaklarla birlikte uçuşan ve kan emen böcekler yaşam alanlarımıza girer. Böcekler hem görüntüleri sebebiyle hem de sağlığa verdiği zararları açısından insanların hoşnut olmadığı yaratıklardır. Böcekler ve haşerelerden kurtulmanın en garanti yolu böcek ilaçlama yaptırmaktır.  Böceklerin insan sağlığına fazlasıyla zararı bulunmaktadır. Her türlü ortama giren çıkan ve pis yerlerden beslenen böcekler hastalık taşıcı olarak tehlike arz etmektedir.  Böcekler tifo, dizanteri, sıtma, veba, verem gibi hastalıkların bulaşmasına neden olabilmektedir. Yaşam alanlarımıza dahil olan böceklerden kurtulma yöntemleri araştırdığımızda karşımıza çıkan; kulaktan dolma doğal, kendimizin yapabileceği uygulamalar vardır. Böceklerin geçtiği yerlere beslenmemizde de kullandığımız yiyecekler kullanarak onları uzak tutmaya çalışırız lakin bu pek mümkün değildir. Sarımsak, salatalık, doğal bitki yağları gibi ürünler böceklerden kurtulmak için uygulanan yöntemlerdendir. Çevremizi böceklerden uzak tutmak amaçlı bu yaptığımız çalışmalar bazı durumlarda onlardan kurtulmanın aksine,  çoğalmalarına sebebiyet verebilir. Yaşam alanlarımızda istemediğimiz canlılarla karşılaştığımızda, durumu tespit ederek, nasıl bir canlı ile karşılaştığınızı analiz ederek böcek ilaçlama servislerini aramalısınız. Böceklerden evlerimizi ve yaşam alanlarımızı korumak için uygulanması gereken birkaç anekdot vardır. Öncelikle evlerimizi olabildiğince temiz ve hijyen kurallarında tutabilmek baş şarttır. Islak ve nemli alanlar bulundurmamak kırıntı döküntüleri hemen temizlemek gerekmektedir.  Evlerimizde tamir gereken bölgeleri delik, yarık gibi alanları hemen tamir ettirmek gerekmektedir. Bu alanlar böceklerin geçiş alanlarıdır. Ve yaşam alanlarımıza buralardan girerler.

Böceklerden kurtulabilmenin en garanti ve kesin yöntemi bulunduğunuz il ve ilçe ilaçlama firmalarından ilaçlama hizmeti almaktadır. Başakşehir Böcek ilaçlama firmamız da 7/24 bir telefon mesafesi kadar uzağınızdadır.

 

Bir önceki yazımız olan Sultançiftliği Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir