Bağcılar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 23, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

İlaçlama her türlü açık ve kapalı alanlarda kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı yapılan dezenfekte işlemidir. İlaçlama uygulaması sonrasında uzun bir süre alanda herhangi bir haşere çeşidine rastlanılmaz.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; 100. Yıl, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevziçakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazımkarabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle ve Yıldıztepe mahalleleridir.

Böcek ve fareler kişisel alanlara kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapılardan, kırık ve çatlak duvar yarıkları, parkelerden girer. Prizlerin etrafında, yeşillik alanlarda, pencere ve kapı kenarlarında, banyo ve mutfak gibi ıslak alanlarda, yatak ve yorgan altlarında, dolaplarda barınır.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alana gelip büyüklüğünü ve haşere türünün ilaca karşı olan direncini ölçmesinin ardından böcek ilaçlama işlemine geçilir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız Bağcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Avcılar Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir