Ataşehir böcek ilaçlama

admin | Ocak 2, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Ataşehir böcek ilaçlama servisi kaliteli, hızlı, ekonomik hizmet anlayışı ile yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerin de ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir. İlaçlama belirli bir alan için herhangi bir fare veya böcek türüne karşı uygulanabilen dezenfekte edilme işlemidir. Bu uygulama sonucunda şikayetçi olunan alan içinde uzun bir süre herhangi bir böcek ve fare çeşidine rastlamak olası değildir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız ilçeler; Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde ilaçlama uygulaması için firma seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasından en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir.Ataşehir böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir.

Yaşam alanları içinde en çok şikayet aldığımız böcek ve fare çeşitleri başlıca şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlı türleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından fare ve böcek ilaçlama uygulaması hizmeti almalısınız. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız haşere ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamaları İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Esenler böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir