Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Haziran 25, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere ilaçlamada esas olan ilaçlanacak ortamın tamamen haşerelerden temizlenmiş olmasıdır. Bunun için mevcut haşerelerle beraber çoğalmakta olan haşere yumurtalarının da ilaçlanarak etkisiz hale getirilmesi gerekir. İlaçlamada kalite, garantiyi de beraberinde getirir. Eğer bir firma böcek ilaçlamada kaliteyi sunuyorsa mutlaka işlem sonunda haşerelerin temizlenmiş olacağının da garantisini vermelidir. Paksoy İlaçlama, yılların tecrübesi ile İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlere ilaçlama hizmeti götürmektedir. Anadolu yakası böcek ilaçlama fiyatları ise yapılacak işleme göre farklılık göstermektedir.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları Nedir?

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları
Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

Tehlikeli haşereler arasında; akrep, çıyan, yılan, karınca, arı, kırkayak, bit, pire, kene, güve, fare, hamam böceği, deri böceği, tahta kurdu ve benzeri canlılar bulunmaktadır. Bu haşerelerin her biri farklı zararlar vermektedir. Hamam böceği, fare gibi haşereler genellikle kanalizasyon, lağım gibi yerlerde yaşamaktadır. Buralardan aldığı mikropları evlerimize ve işyerlerimize taşımaktadır. Özellikle yediğimiz gıdalara ortak olan bu haşereler bıraktıkları dışkı ve salgılarla gıda zehirlenmesine neden olmaktadır. Dünya üzerinde gıda zehirlenmelerine neden olan en büyük etkenlerden birisi haşerelerdir.

Akrep ve çıyan gibi haşereler ise insanları sokmakta ve felç gibi ya da ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Yaz aylarında görülen akrepler sıcak havayı ve nemi severler. Bir ağaç kavuğunda, taş altında ya da evdeki ya da iş yerlerindeki duvar çatlaklarında rastlanabilir. Akrepler tüm dünyada olduğu gibi pek çok çeşidi bulunan zehirli ve son derece tehlikeli canlılardır. Akrep ya da çıyan ile daha karşılaşmadan erkenden önlemini almak gerekir.

Haşere türü ne olursa olsun hepsi son derece tehlikeli ve önlem alınması gereken canlılardır. Yıllardır İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlere ilaçlama hizmeti götüren Paksoy İlaçlama her mahallede her sokakta ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Ev, okul, kamu ve özel binalar, hastane, lokanta, restoran, alışveriş merkezleri, mağazalar, park ve bahgçe alanları ve piknik alanlarında ilaçlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Anadolu yakası böcek ilaçlama fiyatları ise işleme göre değişkenlik göstereceğinden Paksoy İlaçlama çağrı merkezini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pendik Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

otel-ilaclama

Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 0

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli faaliyet göstermekte olan alanlardır. Bu nedenle bu alanların genel temizliği oldukça önemlidir. Böcek, haşere ve kemirgen problemleri otellerde sıklıkla görülmektedir. Bu problemler, otel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir